Sledujte nás

Zeolit 400 g

Zeolit 400 g
Výrobce: HealthForce
Dostupnost: Out Of Stock
Cena: 999 Kč
Množství:  

Zeolit vytváří přirozenou cestou negativní elektrický náboj (aniont), jenž na sebe navazuje škodlivé látky a bezpečně je odvádí z těla. Může být použit zevně jako pleťová maska na obličej i tělo, nebo jako detoxikační koupel. Obsahuje koncentrát minerálu Clinoptilolitu, jehož zrnka mají velikost červené krvinky. Je také magneticky i hygienicky vyčištěn. To výrobku propůjčuje maximální účinnost, kterou samotný rozpuštěný jíl v kapalné podobě nemůže nabídnout.

Zeolit je podle mého názoru asi nejlepší prostředek na chelaci těžkých kovů. Funguje jinak než většina chelačních činidel, a proto ho velice uznávám a řadím mezi prvních 5 top výrobků, které by si měl každý vyzkoušet. Laicky řečeno, je nabitý negativně a přitahuje vše, co má opačný náboj, a to jsou právě těkavé látky, těžké kovy, fungicidy, pesticidy a další člověku vysoce škodlivé látky. Jeho výhoda spočívá v tom, že je menší než červená krvinka a tudíž se dokáže dostat až do buňky a pročistit tělo na buněčné urovni. Pod mikroskopem vypadá jako dutá klec, která vtáhne těžký kov dovnitř, uzamkne klec a bezpečně vyvede ven z těla. Jiné chelační doplňky, jako je třeba chlorella, černé uhlí atd. fungují také dobře, ale ne tak efektivně. U nich je problém, že nevhodné látky přilnou jako magnet k danému doplňku a při průchodu střevem se stává, že magnet zeslábne a jed pouští zpět do krevního řečiště. Toto je velmi zjednodušené vysvětlení, ale pro představu a pochopení snad dostačující...

Doporučené dávkování: 1 čajová lžička až dvě polévkové lžíce denně

Intenzivní dávkování: 6 polévkových lžic, ideálně rozdělených do dvou dávek denně

Obsah v jedné dávce (2 polévkové lžíce):

Clinoptilolit……15 000 miligramů (= 15 gramů)*

* denní dávka nebyla stanovena

Určeno k zevnímu použití.

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky