Sledujte nás

AKČNÍ NABÍDKA: BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony + BrainMax 2.0 ZDARMA!

AKČNÍ NABÍDKA: BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony + BrainMax 2.0 ZDARMA!
Výrobce: Votamax
Dostupnost: Na skladě
Cena: 599 Kč
Množství:  
BrainMax 1.5 Adaptogenic Hegemony
Cílem této na našem trhu jedinečné kombinace je pozitivně ovlivňovat činnost unavených nadledvinek (vitamín B12), imunitu (lékořice) a obecně odolnost na psychický i fyzický stres (Panax ginseng - indický ženšen). Brainmax 1.5 oceníte především, pokud už máte problém s nedostatkem energie, únavou (díky adaptogenům rhodiola, panax ginseng) nebo pocity, že se na Vás všechno valí a nic nestíháte.
 
Staletími prověřené extrakty z bylin spojené v unikátní kombinaci a obohacené o esenciální vitamíny jsou nástrojem, který využijí nejen sportovci, ale především těžce pracující lidé, zahlcení technokratickým smogem dnešní doby.
 
Pro koho je určen:
 • Máte problémy se vstáváním a ranní energií. (Adaptogeny - Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, sibiřský ženšen, rhodiola, schizandra.)
 • Při problémech s usínáním, pak vhodné kombinovat s Performance magnesiem. (Sibiřský ženšen.)
 • Výkyvy energie během dne. (Adaptogeny - Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, sibiřský ženšen, rhodiola, schizandra.)
 • Dlouhodobé problémy se sníženou imunitou. (Panax ginseng neboli indický ženšen, sibiřský ženšen, Lékořice, Vitamín B6.)
 • Nízká odolnost na stres, pocit, že je toho na Vás moc. (Adaptogeny - Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, sibiřský ženšen, rhodiola, schizandra.)
 • Nízká po-tréninková regenerace. (Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, vitamín B6)
 • Snížené libido. (Panax ginseng neboli indický ženšen.)
 • Nechuť do tréninku. (Adaptogeny - Panax ginseng neboli indický ženšen, rhodiola, sibiřský ženšen, rhodiola, schizandra.)
 
Jak užívat?
Základní denní dávka je 2 tablety ráno, pokud máte problémy s nedostatkem energie po probuzení, respektive kdykoliv během dne, kdy se objevuje propad energie. Pokud užíváte z tréninkových důvodů, pak užíváte 30 minut před tréninkem.
 
Brainmax 1.5 se užívá každý den, je dobré brát jej alespoň 2 měsíce v kuse a vyřadit po tuto dobu všechny ostatní stimulanty (před-tréninkovky, kávu, yerbu i čaje). Můžete však užívat Brainmax 2.1 Neurohacker manifesto i Brainmax 3.0. Vždy ale testuje suplementy nejprve odděleně, abyste se vyhnuli případnému předávkování / over-stimulaci.
 
Pokud se u Váš po požití Brainmaxu 1.5 dostaví agresivita, nepotřebujete jej užívat.
 
Dávkování: 2 kapsle denně. Jedna dávka jsou 2 kapsle. Užívejte nalačno.
 
Balení obsahuje 60 želatinových kaslí.
 
Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.
 
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.
 
Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

BrainMax 2.0, 60 tobolek

Jedná se o nootropikum pro maximální výkon, motivaci, koncentraci a paměť.

Unikátní složení BrainMaxu 2.0 bylo navrženo pro potřeby moderního člověka, který se potřebuje dennodenně soustředit a být motivován pro maximální výkon, ať už v práci nebo v tělocvičně. Jeho účinek je okamžitý a velmi silný! BrainMax 2.0 neobsahuje kofein, díky tomu bude váš výkon stabilní a dlouhotrvající. Na rozdíl od podobných produktů postavených především na účinku kofeinu, který má rychlý nástup, ale také rychlý pokles - burnout.
 
Vlastnosti:
 • Zvyšuje mentální i fyzický výkon díky obsahu Ginkgo biloby a Bakopy monieri.
 • Neobsahuje kofein – bez nervozity, roztěkanosti a burnout efektu. Díky absenci kofeinu můžete kombinovat s kávou či yerbou maté.
 • Zlepšuje koncentraci díky extraktům Ginkgo biloby a Bakopy monieri.
 • Zlepšuje paměť díky extraktům Ginkgo biloby a Bakopy monieri.
Doporučené dávkování: 1 dávka je obsažena ve dvou kapslích. Užívejte nalačno vždy dvě kapsle naráz, tedy jednu dávku.
 
Opakované podávání maximálního a konzistentního výkonu je v současné době nirvánou nejen silového tréninku, ale především všech profesí zaměřených na výkon. Od studentů, přes chirurgy, právníky, spisovatele a programátory, až po podnikatele, vrcholové managery a muže ve zbrani, všichni jsou tlačeni stále více k fungování v režimu člověk-stroj. Právě proto jsou v dnešní společnosti stále častěji zneužívány stimulanty (ať již legální či ilegální), které spolu se současným hektickým životním stylem vedou dříve či později k jedinému - vyhoření.
 
Brainmax 2.0 přistupuje k problematice zvyšování výkonu díky obsaženému extraktu Bakopy monieri z nové perspektivy a představuje unikátní kombinaci látek (extraktů) Bakopy monieri a Ginko biloby, nabuzujících Vaši mysl i tělo na úrovni mozku. Stimulace mozkových neurotransmiterů je cestou, jak se dostat do nových úrovní výkonu bez následného burnout efektu, vzniku závislostí, vzniku tolerance a negativních symptomů. Právě v nich tkví budoucnost snažení ve sférách maximalizace psychického i fyzického výkonu. (Mgr. Adam Česlík)
 
Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o. (distributor) ve spolupráci se společností Medinox s.r.o (výrobce).

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky