Sledujte nás

Akční nabídka: Medicinální houby Cordyceps, Čaga, Red Reishi + sklenice Kokosáku zdarma!

Akční nabídka: Medicinální houby Cordyceps, Čaga, Red Reishi + sklenice Kokosáku zdarma!
Akční nabídka: Medicinální houby Cordyceps, Čaga, Red Reishi + sklenice Kokosáku zdarma! Akční nabídka: Medicinální houby Cordyceps, Čaga, Red Reishi + sklenice Kokosáku zdarma! Akční nabídka: Medicinální houby Cordyceps, Čaga, Red Reishi + sklenice Kokosáku zdarma!
Výrobce: Superionherbs
Dostupnost: Na skladě
Cena: 2 870 Kč
Množství:  
Medicinální houby
CORDYCEPS, ČAGA, RED REISHI
+  k tomu sklenice Kokosového oleje (364 ml) zdarma !!
 
 
CORDYCEPS Extra Strong
 
Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z mycelia Cordycepsu CS-4. Obsah polysacharidů min. 40 %. Obsah manitolu min. 15 %.
 
Cordyceps je dle tradiční čínskémedicíny považován za optimální tonikum pro esenci Jing. Cordyceps posiluje tělo i mysl na fundamentální úrovni. Říká se, že je schopen zvyšovat základní životní sílu, která je nutná pro fungování všech orgánů. Protože obsahuje jak Jinovou, tak i jangovou složku může být užíván na rozdíl od většiny léčivých rostlin dlouhodobě. Doplňuje Jinovou část esence Jing a tím obnovuje energii, která byla vyčerpaná v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím. Cordyceps je v čísnké medicíně primární substance používaná jako tonikum pro zachování mládí a pro potřeby rekonvalescence.
 
Balení:
90 kapslí x 500 mg, tj. 45 g (balení vystačí na 3 měsíce užívání). 100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky.  Rostlinné tobolky - vhodné pro vegetariány a vegany. 1 tobolka obsahuje Cordyceps sinensis, housenice čínská 500 mg.
 
Užívání:
Nejlépe ráno a večer na lačno 1-2 kapsle, zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.
 
Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let.  Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Doplněk stravy.

100% sibiřská čaga

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 100% sibiřské čagy. Čaga (Chaga) je vysoce ceněná houba, která má dlouhou tradici v sibiřském, korejském, čínském, severoevropském a skandinávském lidovém léčitelství. Lze ji najít ve vzrostlých lesích v chladných oblastech severní Asie a Evropy. Nejkvalitnější druhy rostou na kmenech břízy. Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek ze 100% sibiřské čagy. Obsah polysacharidů víc než 40 % a triterpenoidů víc než 4 % zajišťuje vysokou účinnnost produktu. 

 
Užívání:
První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní. Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly. Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.
 
Balení:
90 kapslí x 500 mg tj. 45 g (balení vystačí na 3 měsíce užívání).
 
100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky. Používáme rostlinné tobolky - vhodné pro vegetariány a vegany.
 
Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Doplněk stravy.

Ganoderma - Duanwood Red Reishi
Extrakt 40 % polysacharidů
 
Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z 12ti měsíční Duanwood Red Reishi. Obsah polysacharidů víc než 40 % a triterpenoidů víc než 4 % zajišťuje vysokou účinnost produktu. 
 
Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jedním z nejoceňovanějších produktů tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její blahodárné účinky se využívají již více jak 4 000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny, ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře.
 
Balení:
90 kapslí x 500 mg, tj. 45 g (balení vystačí na 3 měsíce užívání). 1 tobolka obsahuje Duanwood Red Reishi Extrakt - 500 mg čistý extrakt Reishi, neobsahuje plnidla ani konzervační látky rostlinné tobolky - vhodné pro vegetariány a vegany.
 
Reishi dávkování:
První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní.
Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly.
Kapsle je nejlépe zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.
 
Vhodné doplnit užíváním 100% Reishi sporového prášku.
 
Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Doplněk stravy.
 
Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. Informace o jednotlivých medicinálních houbách hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.
 
 
K tomu zdarma Kokosový olej v bio kvalitě !!
 
Za studena lisovaný, panenský, Certifikace Cosmos. Sklenice 364 ml / 335 g.
 
Stojíme si za tou nejvyšší kvalitou, a proto kokosový olej dodáváme ve skle. Jsme přesvědčeni o tom, že tuk do plastu nepatří. Jedná se o produkt nejvyšších německých standardů, včetně Cosmos certifikátů. 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky