Sledujte nás

Orgainic BIO protein 1kg, Čokoláda

Orgainic BIO protein 1kg, Čokoláda
Orgainic BIO protein 1kg, Čokoláda
Výrobce: Orgainic
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1 250 Kč
Množství:  

Orgainic BIO protein 1 kg
Čokoláda

Toto je jediný skutečně BIO-certifikovaný syrovátkový protein na našem trhu. Je tzv. "Grass Fed" - to znamená, že pochází jen z mléka krav krmených výhradně trávou (pastva a seno) a ničím jiným. A je zpracován zastudena.
 
Má naprosto unikátní a čisté složení. Naturální verze obsahuje jednu jedinou látku - koncentrát syrovátkové bílkoviny, který splňuje vše podstatné pro vrcholně top produkt = BIO, Grass fed, zastudena, koncentrát nikoli izolát a absence čehokoli umělého. A jeho skvělé ochucené verze mají pouze 2 látky složení - koncentrát syrovátkové bílkoviny a přírodní surovinu dané chuti - vše v BIO kvalitě. Jedná se o naprosto unikátní a celistvou jednoduchost složení. Tento produkt neobsahuje dokonce ani lecitin (emulgátor sloužící ke snadnému míchání koktejlu bez hrudek díky umožnění spojit tuk s vodou). Nedoporučuji ho proto míchat jen tak líně lžící, ale použít běžný Shaker pro přípravu správně krémového proteinu silným "třepáním", případně el. mixér.
 
 
V nabídce je Naturální verze bez příchutě a 4 čisté příchutě - Čokoláda, Vanilka, Borůvka a Jahoda! 
 
Obsahuje také VELMI vysoký obsah BCAA - 23%, který odpovídá cca 7g BCAA na 1 dávku(30g)!
 
O velmi silném a podporujícím účinku kvalitního syrovátkového proteinu a BCAA na svalovou hmotu, regeneraci, antioxidaci a podporu imunitního systému snad netřeba psát. Kvalita složení je však vždy rozhodující. Proteinový výrobek tohoto typu ocení každý zejména pro rychlost a snadnost jeho přípravy kdykoli a kdekoli je třeba. I když dokáže snadno nahradit svačinu, je třeba dbát hlavně na kvalitu a pestrost pevné stravy, kterou by neměl nahrazovat.
 
Orgainic BIO Protein umožňuje za velmi přátelskou cenu oproti jiným produktům nejvyšších a čistých kategorií úplné oproštění se od umělých sladidel, aditiv, barviv, konzervantů, aromat, emulgátorů, zahušťovadel, syntetických mikronutrientů, oxidových forem minerálů, sóji, lepku, demineralizačního profilu izolátu, překyselujícícho efektu a jiné chemie, kterou bohužel obsahuje takřka každý konvenční "fitness" produkt na trhu.
 
Nejsou už možné žádné kompromisy (na Vašem zdraví?!) a výmluvy, protože nyní je unikát jako toto dostupný i u Nás a každý si může pochutnat na nativní čistotě a poctivosti Německé Bio výroby Orgainic Bio Proteinu. Volba už je samozřejmě na každém...
 
1 balení = 1000 gramů
 
Použitý BIO odtučněný kakaový prášek z Latinské Ameriky obsahuje cca 30% bílkovin a 33% vlákniny, velké množství minerálů, B-vitamíny a antioxidanty jako např. polyfenoly. Více informací najdete na internetu!
 
Složení: BIO grass fed koncentrát syrovátkové bílkoviny, BIO odtučněný kakaový prášek.
 
Nutriční hodnoty na 100 g: 365 Kcal/1540 kJ, 73,1 g bílkovin, 4,4 g sacharidů, 5,5 g tuku (obsahuje CLA), 2,8 g vlákniny.
 
Dávkování produktu: 2 vrchovaté polévkové lžíce (30g) představují jednu dávku. Použijte požadovaný počet dávek (1-X) během dne a kolem tréninku dle Vašich konkrétních potřeb (přibírání, regenerace, hubnutí, imunita). Nedoporučuji míchat do mléka, ale vždy do vody. Vyjímkou je surový kefír nebo mléko z farmy. Cca 250 ml vody na dávku. Použijte shaker nebo mixér pro dosažení správné konzistence!

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky