Sledujte nás

Elixir of the Lake 225 g

Elixir of the Lake 225 g
Výrobce: HealthForce
Dostupnost: Out Of Stock
Cena: 2 263 Kč
Množství:  
Elixir of the Lake™ je jedinečný a vynikající superfood, modrozelená řasa (Aphanizomenon flos-aquae), která se nachází pouze na jednom místě na Zemi - v jezeře Klamath v Oregonu. Modrozelená řasa podporuje imunitní systém, činnost mozku, kloubů a nervů, funkci ledvin, zvyšuje fyzickou energii a vytrvalost, a také pozitivně ovlivňuje psychický stav.
Jedná se o nutriční bombu a skutečný superfood, s vysokým obsahem široké škály jedinečných a velmi prospěšných živin, včetně chlorofylu, vitamínů skupiny B, beta-karotenu (netoxický vitamin A), makrominerálů, stopových prvků, fykocyaninu a fenylethylaminu (PEA) a stopových množství omega-3 mastných kyselin DHA a EPA.
Řasy řadíme mezi největší přirozeně se vyskytující zdroje bílkovin na naší planetě. Obsahují výhradně rostlinnou bílkovinu - nevytváří tedy vysoké hladiny kyseliny močové, jako tomu je u živočišných bílkovin.
 
Složení:
100% Klamath modrozelená řasa z jezera Klamath v Oregonu, sklizená na vrcholu svého životního cyklu - v "květu."
Filtrováno a magneticky hygienicky nezávadné pro 100% čistotu.
100% vegan a bez lepku.
 
Energenesis ™ Energetické vylepšení:
• Magneticky • vibrační +
 
Všechny složky jsou dostatečně vysušeny pro maximální životní sílu.
 
Naše tmavé sklo s unikátní kovovým víkem a absorbérem kyslíku chrání 100% živin (vytváří vakuum). Sklo je recyklovatelné a je netoxické při roztavení. Plastové lahve a kovové či fóliové sáčky (nerecyklovatelné) výrazně degradují úroveň živin. Navíc jsou plastové obaly vysoce toxické při roztavení.
 
Doporučené užívání:
Začněte s 1/4 čajové lžičky (nebo méně) rozmíchanou v čisté vodě, čerstvém džusu nebo smoothie. Pomalu zvyšujte dávku, aby jste se dostali na 3 porce za den.
Vhodné kombinovat s potravinami jako je Whole food, organická a veganska strava s důrazem na vysoký obsah vody, nevařená/syrová strava,. Vhodné je zařadit také cvičení a pobyt na čerstvém vzduchu. Doporučujeme kombinovat s Vitamineral Green ™, Vitamineral Earth ™, Spirulina Manna ™, Spirulina Azteca ™ a Chlorella Manna ™ pro ještě větší benefity.
Očista reakce zpravodaje: Vzhledem k silným čistícím účinkům této řasy postupujte podle výše uvedeného návodu, aby se zabránilo nežádoucí reakci. V případě pocitu nevolnosti, závratě či jiných nepříjemných příznaků přeruště užívání.
 
Množství: 225 gramů

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky