Sledujte nás

Dr. Mercola - Black Garlic - fermentovaný černý česnek, 60 kapslí

Dr. Mercola - Black Garlic - fermentovaný černý česnek, 60 kapslí
Dr. Mercola - Black Garlic - fermentovaný černý česnek, 60 kapslí
Výrobce: Dr. Mercola
Dostupnost: Out Of Stock
Cena: 649 Kč
Množství:  
Dr. Mercola - Black Garlic
fermentovaný česnek podrobený procesu dvojité přirozené fermentace
 
 
Obsah S-allyl cysteinu (SAC) ve fermentované formě je až 6-krát vyšší než v běžném česneku. SAC má vysokou antioxidační hodnotu. Máte vysoký krevní tlak nebo hladinu cholesterolu? Chcete podpořit imunitu organismu? Trápí vás Candida Albicans nebo Helicobacteria Pilori?
 
Česnek účinně posiluje imunitu a má antivirální, antibakteriální a protiplísňové účinky.
 
Čerstvý česnek obsahuje:
  • Hořčík
  • Vápník
  • Fosfor
  • Selen
  • Vitamíny B6 a C
 
Pokud česnek zkvasí do podoby černého fermentovaného česneku, dojde k vytvoření dalších důležitých živin. S-allyl cystein (SAC) je obsažen přirozeně v čerstvém česneku v množství 20-30 mcg/g. Obsah SAC ve fermentované formě je ale až 6-krát vyšší než v běžném čerstvém česneku. SAC má vysokou antioxidační hodnotu. Právě vysoká dávka SAC je klíčem výhod fermentované formy česneku. Ve fermenotvané formě česneku získáte na 1 dávku 1,2 mg SAC.
 
Fermentovaný česnek pomáhá:
  • udržovat krevní tlak a hladiny cholesterolu v normálním rozmezí
  • podporovat zdravé imunitní funkce organismu
  • Bylo popsáno, že nestabilní sloučeniny syrového česneku se převedou na stabilní sloučeniny, jako je například S-allyl cystein ​​(SAC), po fermentačním zpracování. U fermentované formy česneku bylo prokázáno (zdroj: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/), že má silnější antioxidační aktivitu než syrový česnek, a to in vitro a in vivo.
 
Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky