Sledujte nás

QUINTON Dermo Action sprej 150 ml

QUINTON Dermo Action sprej 150 ml
Výrobce: Quinton Hypertonic
Dostupnost: Out Of Stock
Cena: 550 Kč
Množství:  

Pokožka, tato extrémně citlivá bariéra mezi vnitřním a vnějším prostředím, je tou částí lidského organismu, který je nejvíce vystaven přímým útokům z vnějšího prostředí. Každá změna jejích vlastností v sobě skrývá riziko ztráty vztahové a interpretativní kapacity, což může vést k závažným metabolickým poruchám. K chemické kontaminaci přibyla v poslední době také elektromagnetická kontaminace, přičemž obě vytvářejí neviditelné bariéry, které mohou často změnit interpretační schopnosti pokožky, která slouží jako hlavní zásobárna vody.

Flexibilita stratum corneum, externího receptoru a regulátoru ztráty vody z pokožky, je spojena s hydrometrickou hladinou, která udržuje kvalitu hydrolipidického filmu na povrchu. Stav hydratace pokožky je podmíněn rovnováhou mezi difúzí a vypařováním, kvalitou průtoku a pojivostí stratum corneum. Jakákoliv abnormální ztráta transepidermické vody vyvolává vznik dermatózy a způsobuje odlupování kůže.

Vzhledem k jejímu iontovému, elektrickému a přirozeně radioaktivnímu stavu umožňuje Quinton Dermo Action svým tepelným a mechanickým působením a kvůli svým nedisociovaným molekulám vody, které jsou v soustavném ale vyrovnaném pohybu, velkou, PŘIROZENOU, elektrominerální výměnu s pokožkou.

 

SLOŽENÍ:

Přírodní mořská voda z oceánu zpracována na základě originálního postupu Reného Quintona. Mořská voda: 90 ml. Voda: 60 ml. Čistý objem: 150 ml.

 

BALENÍ: Sprej 150 ml

 

APLIKACE:

Aplikujte dvakrát až šestkrát denně na postiženou oblasti – pokaždé nejméně čtyři stříknutí.

 

POUŽITÍ:

Sprej lze používat v jakékoliv poloze. Stlačený plyn se nedostane do kontaktu s roztokem. Jeho anatomický difuzér umožňuje odpovídající ošetření jakéhokoliv poškozeného místa na pokožce.

  1. Nasaďte koncovku na lahvičku se sprejem
  2. Umístěte koncovku do vzdálenosti 10 cm od postižené oblasti
  3. Stiskněte koncovku a začněte s čištěním

 

Quinton Dermo Action lze používat pro každodenní hygienu pokožky.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky