Sledujte nás

AKČNÍ NABÍDKA: Křemík + Hydrolizovaný kolagen za zvýhodněnou cenu

AKČNÍ NABÍDKA: Křemík + Hydrolizovaný kolagen za zvýhodněnou cenu
AKČNÍ NABÍDKA: Křemík + Hydrolizovaný kolagen za zvýhodněnou cenu
Výrobce: Great Lakes Gelatin
Dostupnost: Na skladě
Cena: 1 299 Kč
Množství:  
AKČNÍ NABÍDKA:
Křemík + Hydrolyzovaný kolagen za zvýhodněnou cenu 1299,-
 
 
Křemík, 500 ml
Křemík je běžně přítomen všude v těle jako základní prvek pojivových tkání a také stěžejní komponent pro práci s vápníkem a jeho tvorbu v tělě. Produkt obsahuje přírodní přesličku, která je spolu s kopřivou přírodním zdrojem křemíku. Přeslička je již od pradávna oceňována při zánětlivých problémech. Produkt neobsahuje barviva a je přísně kontrolován, aby zaručoval stanovený přínos křemíku přírodní povahy ve formě rozpustného extraktu. 
 
Doporučujeme každému, kdo řeší jakýkoli problém s klouby nebo pohybovým aparátem a nebo chce jen prevenci proti jakýmkoli potencionálním problémům, vycházejícím z extrémnějšího aktivního životního stylu. Doporučujeme dohledat si na internetu informace ohledně biologické transmutace křemíku na vápník v lidském organismu, považujeme je za klíčové k pochopení obrovského potenciálu produktů obsahujících přírodní přesličku! Velmi doporučujeme také z hlediska perfektně zvládnuté chuti výrobcem!!
 
Složení: Výtažek z listů a stonků přesličky (Equisetum arvense) a kopřivy (Urtica dioica); glycerín; okyselující přísada: kyselina citrónová; konzervant: sorban draselný.
 
Doporučená dávka: 20 ml dvakrát denně (používejte přiloženou dávkovací odměrku, která je součástí balení). Po otevření uchovávejte v chladničce. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Tento potravinový doplněk má být užíván jako doplněk pestré a vyvážené stravy, v souladu se zdravým životním stylem. 
 
Obsah: 500ml

 

 

Great Lakes Gelatin
Hydrolyzovaný kolagen, 454 gramů
 
Přirozená schopnost těla hojit podpůrné pojivové tkáně (kosti, šlachy, vazy, chrupavky, kůži, vlasy a nehty) klesá po 25. roce života. Kolagen obsahuje důležité aminokyseliny, jako je glycin, lysin a prolin a podporuje buněčné funkce pro vytváření pojivových tkáňových struktur.
 
Hydrolyzovaný kolagen je stejný jako kolagen přirozeně se nacházející v kostech, kůži a chrupavkách. Jedná se o bioaktivní produkt obsahující 90 % proteinu a snado se přizpůsobuje tělu. Obsahuje unikátní kombinaci aminokyselin na koncentrované úrovní. Tento kolagen o nízké molekulové hmotnosti je lehce stravitelný a podporuje přirozené hojení těla. Hlavní výhoda jeho hydrolyzace spočívá v rychlém vstřebávání do těla. Zabraňuje poškození chrupavky v důsledku ztráty kolagenu s přibývajícícm věkem.
 
Je rychle absorbován v zažívacím traktu a je lehce stravitelný. Má nízkou molekulovou hmotnost, je tedy rozpustný ve studených, teplých i horkých nápojích. Přidejte do Vašeho oblíbeného nápoje, jako je káva nebo džus. Hydrolyzát kolagenu jako čistý protein před jídlem může pomoci potlačit chuť k jídlu. 
 
Specifikace:
  • Rozpustný ve studených i horkých nápojích
  • Bez příchuti
  • Potravinový doplněk
  • Bezlepkový
  • Non-GMO
  • Protein
Doporučené dávkování:
Užívejte dvě zarovnané polévkové lžíce (12 gramů) dvakrát denně.
 
Složení:
Hydrolyzovaný hovězí kolagen.
 
Upozornění:
Chraňte před chladem.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky