Sledujte nás

GREEN PASTURE Kapsle tresčích jater/máslového oleje, 120 kapslí

GREEN PASTURE Kapsle tresčích jater/máslového oleje, 120 kapslí
Výrobce: Green Pasture
Dostupnost: Out Of Stock
Cena: 1 290 Kč
Množství:  
Green Pasture
Kapsle tresčích jater / máslového oleje

 

 
Verze v kapslích pro každého, kdo nedokáže tolerovat chuť nebo vůni gelové originální verze. Kapsle je snadné spolknout, jsou vyrobeny z přírodního materiálu a jso bez chuti a zápachu.
 
Ten, kdo nemá přístup a nekonzumuje pravidelně potraviny jako jsou syrová játra, orgány, oči a vajíčka zdravých ryb, nepasterizované máslo, sýry a tuky od zdravých krav z horské pastvy, syrový vaječný žloutek od zdravých slepic, syrové orgány a tuk zdravých zvířat z přirozeného prostředí, by měl popřemýšlet o doplnění pravě tímto jedinečným produktem, který se dle mého řadí na 1. místo k doplnění živin, jelikož v dnešní době jsou jmenované produkty spíše raritou, nežli samozřejmostí.
 
Pro zdravé zuby a vývoj kostry, dobrý zrak, svalstvo, regeneraci, remineralizaci organismu, vývoj dětí a mozku, těhotné a kojící matky, lidi s osteoporózou, stabilizaci hormonálního systému, u mužů přirozené zvýšení testosteronu, proti problémům kloubů a pohybového aparátu, na kůži, nehty, vlasy a tkáně, pro doplnění nesmírně důležitých živin, vitalitu a robustnost, a na desítky dalších problémů je tato unikátní kombinace olejů jako poklad.
 
Ostatně, vyzkoušejte ho sami a uvidíte - cena je vzhledem k tomu, že vydrží cca 2 měsíce, troufám si říct dostupná pro většinu pracujících lidí, které zajímá skutečné zdraví jich a jejich rodiny.
 
Dávkování:
Běžně - 2 kapsle denně s jídlem (nejlépe bohatým na minerály a chudým na antinutrienty a sacharidy (sýr, jogurt, kefír, vývar).
Při problémech zejména kostry a hormonů - 4 kapsle denně s jídlem (nejlépe bohatým na minerály a chudým na antinutrienty a sacharidy (sýr, jogurt, kefír, vývar).
Děti - 1-2 kapsle denně s jídlem (nejlépe bohatým na minerály a chudým na antinutrienty a sacharidy (sýr, jogurt, kefír, vývar).
 
Před použitím extra vyšších dávek tohoto oleje nebo kapslí konzultujte prosím s lékařem, nebo pokud plánujete užívání a jste těhotná, kojíte, máte cukrovku, alergii na ryby nebo jód, užíváte léky na tlak, máte kardiovaskulární onemocnění, krvácení nebo poruchu imunitního systému.
 
Počet kapslí v balení: 120
 
Počet dávek v balení: 60 
 
Složení: Olej z tresčích jater Blue ICE, máslový olej X factor GOLD, přírodní včelý vosk a rostlinná celulóza jako kapsle
 
Obsahuje 2/3 oleje z tresčích jater a 1/3 máslového oleje.
 
Přesná množství vitamínů v produktu se nedají stanovit protože jde o přírodní produkt, který podléhá změnám klimatu a přírodních podmínek jeho zdrojů - jsou však velmi vysoká a ve správné formě a mnohokrát převyšují účinnost umělých doplňků stravy, které mohou být naopak nebezpečné. Jde vlastně o stravu, ne o doplňěk. Více infa - http://www.westonaprice.org/health-topics/cod-liver-oil-basics-and-recommendations/
 
 

Země původu: USA

 

Poznámka: Moderní věda potvrzuje synergičnost vitamínů A, D a K2, pokud pocházejí z přirozených potravin. A synergičnost (másla+oleje z tresčích jater), totiž látek v másle (např. kyselnina AA-arachidonová) a v oleji z tresčích jater (dr. Price máselný tuk a tresčí olej dával umírajícím pod jazyk, čimž je oživil), který obsahuje hotové omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA. Tyto 3 mastné kyseliny, které jsou prekurzory 3 serií hormonům podobných látek prostaglandinů, které musejí být v rovnováze.

 

Upozornění: Tento doplněk stravy není vhodný pro lidi, kteří se stravují nezdravě. Nadace Westona A. Pricea zveřejnila upozornění, že " Olej z tresčích jater obsahuje značně vysoké hladiny omega-3 mastné kyseliny EPA, což může způsobit řadu zdravotních problémů, jako je krvácení při porodním procesu, pokud není vyvážena kyselinou arachidonovou , omega-6 mastnou kyselinou, nacházející se v játrech, žloutkách a tuku masa a která se na dráze omega-6 mastných kyselin mění na serii prostaglandinů. Nadace žádá, aby olej z tresčích jater do svého jídelníčku nezařazovali lidé, kteří nejedí dostatek těchto živočičných potravin. Je důležité, aby se lidé stravovali podle jejich diety pro těhotné a nevybírali si jen její část. Kyselina arachidonová je také v másle z pastevního chovu krav. Když dr. Price podával pod jazyk umírajícím lidem, u jejichž postele již probělo "poslední pomazání", směs oleje z tresčích jater a máselného tuku z pastevního chovu, tito lidé se zotavili, k čemuž by nedošlo, pokud by podával tento olej jen samotný.

Pokud takové potraviny opravdu pravidelně máte, tak jste šťastní lidé a nechybí Vám určitě ty nejdůležitější látky pro lidské tělo a jeho hormonální a remineralizační systém jako jsou přírodní v tucích rozpustné vitamíny A, D a K2, Cholesterol, Omega 3, 6, 7, 9 atd.

Ať máte jakékoli vědomosti, nebo jste si přečetli cokoli na internetu - tak fakt, že tyto látky potřebuje tělo pro tvorbu veškerých hormonů a každou jejich konverzi, remineralizaci a práci s minerály v celém těle, vývoj, a další stovky procesů nemůže nikdo zpochybnit. Stejně tak fakt, že tyto látky v syntetické podobě - například v multivitamínových doplňcích apod. nejsou to stejné jako v přirozené podobě a naopak jsou většinou velmi škodlivé. Rovněž fakt, že jediným zdrojem většiny z nich je přirozená a zdravá živočišná říše, nikoli rostliny a že potřebný vitamín D nedostanete 10 min. pobytem na sluníčku - je nezpochybnitelný.

Samotné užívání tohoto oleje může například snížit zubní kaz a problémy kostry o polovinu při běžném stravování. Pokud navíc upravíte jídelníček na silně remineralizující a alkalizující - můžete tyto problémy úplně zastavit. (protože nemít je, je přirozené). Synergie, s jakou vitamíny A, D a K2 v těle pracují s minerály - je naprosto neuvěřitelná. Tam, kam patří je pomáhají dostat (např. zuby a kosti) a odtam kde nemají co dělat je pomáhají vyplavit (např. ledvinové kameny).

Pokud by nebyla společnost tak zkažená a zdegenerovaná jako dnes je, tak by jsme měli tyto látky stále běžně ve stravě a většinou problémů a ''nemocí'' co dnes máme by jsme nikdy netrpěli. Ale lidé se smířili s tím, že desítky autoimunitních onemocnění, hormonální změny a problémy (včetně menopauzy u žen a nedostatku testosteronu u mužů) a nemocí jako zubní kazy, řídnutí kostí a kloubní problémy jsou prostě ''normální'' a jsou součástí našich životů.

Doktor Weston Price - později autor knihy Výživa a tělesná degenerace byl asi nejlepší zubař všech dob, jenž cestoval skrz celý svět za účelem najít primitivní kultury bez zubních kazů a celkově vitální. Toužil najít kultury, jenž by nevykazovali stupeň takové degenerace jako moderní člověk a nechtěl uvěřit, že je zubní kaz a tělesný úpadek něco přirozeného. Chtěl je najít a pochopit, co dělají jinak. Zubní kaz je nejčastější nemoc na této planetě. Jde o chorobu a vadu v organismu, která jako mnohé další - není běžný stav, který se prostě děje, jako se mnozí domnívají. Vlkům v přírodě se zuby nekazí, psům chovaným člověkem a moderním lidem samotným však ano. Tak kde je chyba? Důvodem je nedostatek látek ve stravě pro přirozenou remineralizaci zubů a celého organismu a většinou také naopak nadmíra látek ve stravě způsobujících demineralizaci - úbytek minerálů na různých místech v těle, což způsobuje celkovou postupnou degeneraci - nejen zubů. Je potřeba si uvědomit, že zubní kaz a problémy kostry jsou ukazatelem celkového úpadku vitality a zdraví člověka a souvisí s desítkami dalších problémů - pokud tedy dokážeme řešit tyto problémy, pomůžeme si zároveň na mnoha dalších místech.

      

Doktor Weston Price ony vitální a robustní kultury bez zubních kazů a rozbouřených hormonů opravdu našel... Popsal a zdokumentoval jich hned několik. A co měli společného? Minimálně 10x více v tucích rozpustných vitamínů a 5x více minerálů než moderní člověk, mnoho cholesterolu a mnoho živočišného tuku ze zdravých zvířat. Jeho cesta ho dovedla až k objevení látky, kterou nazval aktivátor-X  (my ho dnes už známe pod jménemvitamín K2) když zjistil, že některé syrové živočišné potraviny ho obsahují a on v dokonalé synergii s vitamínem A a D vede k neuvěřitelné vitalitě a tělesnému zdraví v podobě zdravých a rovných zubů, široké lebeční dutiny a široké pánve, silných kostí a celkové odolnosti organismu při absenci běžných problémů a nemocí.

    

Pravděpodobně nejlepším přirozeným(netknuto člověkem) zdrojem vitamínu K2 je mléčný tuk krav živících se pouze trávou, nejlépe podhorskou (jednou z nejvitálnějších kultur byli tradiční Švýcarští horalové).

A jedním z nejlepších zdrojů vitamínů A a D je olej z tresčích jater.

Firma Green Pastures našla ty nejlepší a čisté zdroje a vytvořila spojení těchto olejů - BLUE ICE ROYAL BLEND, které v případě tresčí části připravila přirozenou fermentací zastudena, čímž nejen produkt přirozeně konzervuje, ale ještě dále zpřístupňuje využitelnost některých jeho látek. Nejedná se vlastně o suplement ale o potravinu. Je to posvátná potravina jak by mnohé primitivní kultury nazvaly zdroje z nichž pochází. A pro většinu lidí je právě tento kombinovaný olej nejvhodnější, protože je nositelem všech důležitých látek a faktorů dohromady.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky